Nowi koordynatorzy wybrani!

Po wielu aplikacjach naszych członków Zarząd podjął decyzję i wybrał 8 osób, które pod swoje skrzydła wezmą nasze 2 projekty!Koordynowanie to przede wszystkim nowe doświadczenia i możliwość rozwoju. Jako Koordynatorzy nasi członkowie będą mieli okazję nauczyć się m.in. delegowania zadań, organizowania projektu, czy pracy w zespole. Nie można też zapomnieć, że przez kilka miesięcy wraz z innymi koordynatorami stworzą prawdziwy zespół, co prawie zawsze przekłada się na sprawdzonych przyjaciół na resztę życia.

Targi Projektów Akademickich 4

TPA to jednodniowe wydarzenie, odbywające się początkiem czerwca na AGH. Pomysł jest bardzo innowacyjny, ponieważ w pewien sposób “odwracamy” tutaj ideę Targów Pracy. Na naszym evencie to studenci mają szansę przedstawić swoje projekty firmom oraz innym studentom. Kontaktujemy się z kołami naukowymi oraz indywidualnymi studentami, którzy tworzą ciekawe projekty na Uczelni lub prywatnie i chcieliby przedstawić je na stoiskach podczas naszego wydarzenia. Co roku TPA cieszy się coraz większym zainteresowaniem i poszerzającym się gronem fanów tego wydarzenia, którzy zapełniają cały parter A0.
Nasi nowi koordynatorzy:
  • Koordynator Główny - Przemek Koszałka
  • Koordynator ds. Fundraisingu - Bartek Olej
  • Koordynator ds. Promocji - Ola Pawełek
  • Koordynator ds. Projektów - Agata Frątczak
  • Koordynator ds. Logistyki - Justyna Mila

Event Międzynarodowy

Podczas jednego marcowego tygodnia, Kraków stanie się domem dla kilkunastu studentów z przeróżnych zakątków Europy, którzy wezmą udział w warsztatach, poznają nasze miasto, zwyczaje oraz spędzą świetnie czas ze wspaniałym EESTEC AGH Kraków! To najlepsza okazja, żeby poczuć czym jest ten niesamowity EESTEC Spirit i nawiązać długotrwałe międzynarodowe przyjaźnie. Tajemnicą pozostaje tematyka eventu o której zadecydują nowo wybrani koordynatorzy.A oto oni:
  • Koordynator Główny - Karolina Gryboś
  • Koordynator ds. Logistyki - Karolina Boduch
  • Koordynator ds. Fun'u - Marlena Olszewska
Życzymy udanej pracy i czekamy na nowe pomysły i sukcesy naszych koordynatorów!