Rozpoczynamy nowy rok z nowymi projektami

Za kilkanaście godzin powrót do studenckiej rzeczywistości. A my razem z początkiem semestru mamy dla Was dużo nowości. Pracę zaczęliśmy już podczas wakacji i ruszyliśmy z przygotowaniami do eventów! Szykuje się bardzo intensywny rok, a w nim między innymi siódma edycja naszego najpopularniejszego wydarzenia jakim jest Soft Skills Academy. Soft Skills Academy to już siódma edycja tygodniowego cyklu darmowych szkoleń z kompetencji osobistych i umiejętności interpersonalnych. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się jak skutecznie motywować się do pracy, poznają zasady komunikacji oraz efektywnej pracy w zespole. Dla osób chcących maksymalnie wykorzystać ten czas przygotowaliśmy specjalnie Soft Skills Academy HARD (intensywne weekendowe warsztaty). Po więcej informacji zapraszamy na softskillsacademy.pl! Oraz coś czego do tej pory nie było- pierwszy organizowany przez nas Hackathon! Wydarzenie w trakcie którego grupy uczestników będą rywalizować w tworzeniu aplikacji, mając na to jedynie 36 godzin. Jest to wspaniała okazja, aby zostać zauważonym przez przedstawicieli firm działających w branży IT. W hackathonie może wziąć udział każda osoba zainteresowana programowaniem lub designem. Koordynatorzy z mnóstwem pomysłów przygotowują dla Was te wydarzenia. Oczekujcie więcej szczegółów wkrótce! PS. Mamy nadzieję, że wypoczęci, opaleni i równie zdeterminowani jak my rozpoczniecie nowy semestr :)