Targi Projektów Akademickich

Kilkukrotnie w ciągu roku akademickiego A0 wypełnia się różnorakimi stoiskami i studentami. Przynajmniej raz dzieje się to za naszą sprawą w ramach kolejnej już edycji Targów Projektów Akademickich! Idea odwróconych targów podczas których to studenci prezentują swoje prace, projekty, eksperymenty, a potencjalni pracodawcy mogą się im przyjrzeć jest bardzo atrakcyjna i cieszy się niemałym zainteresowaniem. Można bardzo łatwo się przekonać, że nie musimy na nic czekać – sami możemy się stać atrakcyjni na rynku pracy jeszcze w czasie studiów. Miesiące przygotowań, nawiązywania współpracy, poszukiwania projektów do prezentacji dają zawsze ten sam skutek – można na własne oczy zobaczyć ilu ludzi z pasją studiuje na naszej uczelni i jak wiele można osiągnąć pracując i poszerzając wiedzę. W kategorii Kół Naukowych:
- pierwsze miejsce zdobyło KN BioMetr za skaner naczyń krwionośnych do nowoczesnych zastosowań autoryzacji biometrycznej,
- wyróżnienie otrzymało Koło Naukowe Eko-Energia oraz Akademicki Klub Żeglarski AGH za AGH Solar Boat. W kategorii wystawców indywidualnych: - pierwsze miejsce zajęli Jakub Stępak, Marcin Zieliński, Piotr Ociepka, Weronika Kleemann oraz Stanisław Chmiela za projekt Kraków pod ręką,
- wyróżnienie otrzymał Tomek Demski za skafander nurkowy TPU.