Soft Skills Academy 9

Grudzień w naszej organizacji nieodzownie kojarzy się z warsztatami umiejętności miękkich Soft Skills Academy. Podczas studiów skupiamy się głównie na twardych umiejętnościach, czasami zapominając, że kompetencje osobiste i interpersonalne są równie ważne. Dlatego też w dniach 01-07.12.2018 r. odbyła się kolejna, już dziewiąta, edycja SSA. Zainteresowanie szkoleniami było ogromne, po procesie aplikacyjnym wyłoniliśmy grupę ponad 250 chętnych do pracy nad swoimi umiejętnościami studentów.

Na tegoroczną edycję złożyło się 18 warsztatów i 2 wykłady otwarte. Całość podzielona była na dwa bloki tematyczne: biznes skupiający się na wykorzystaniu umiejętności miękkich podczas pięcia się po szczeblach kariery oraz samorozwój gdzie uczestnicy uczyli się jak każdego dnia stawać się lepszą wersją siebie. W ciągu całego tygodnia między innymi dowiedzieliśmy się co to jest personal branding i jak budować swoją markę osobistą, doskonaliliśmy się w sztuce prezentacji oraz poznaliśmy wpływ różnic kulturowych na komunikację.
Zorganizowanie wydarzenia było możliwe dzięki ciężkiej pracy 5 koordynatorów: Oli, Kasi, Huberta, Szymona i Wiktora oraz EESTECerów z krakowskiego komitetu. Wspólnie przez 5 miesięcy zadbali, żeby Soft Skills Academy wyszło perfekcyjnie i to dzięki nim ponownie mieliśmy szansę zadbać o swój rozwój. Nie możemy się już doczekać co przyniesie kolejna, jubileuszowa edycja!