Startups2Students - po wydarzeniu

Wraz z naszym Partnerem - Krakowskim Parkiem Technologicznym, 22 października 2019 roku mieliśmy okazję organizować wydarzenie Startups2Students. Jego celem było zbliżenie do siebie oraz nawiązanie kontaktu dwóch środowisk jakimi są studenci i młodzi przedsiębiorcy zarządzający startupami.

Dzięki nieformalnej atmosferze, uczestnicy, po wysłuchaniu krótkich prezentacji, mieli okazję porozmawiać z założycielami aż 11 startupów, poznać szczegóły ich pracy, czy nawet nawiązać współpracę i zaangażować się w dany projekt. Z pewnością niejeden uczestnik po spotkaniu wyszedł zainspirowany nowym pomysłem, ideą.

W klubie Pauza HUB pojawiło się ponad 70 studentów oraz zaprezentowały się następujące startupy: SEEDia, 1000 realities, CallPage, 2040.io, FindAir, Lunar Logic, Brainch, Omni Calculator, InMotion Labs, Spectator, BeClose. Dzięki sponsorowi EIT Digital zarówno uczestnicy, jak i przedstawiciele młodych firm otrzymali bezpłatne kupony na napoje.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej!