HACKNARÖK 4

Cofnijmy się na moment o rok, kiedy to nastąpił ragnarök dla naszego hackatonu. Pandemia w ostatniej chwili pokrzyżowała nam plany. Nie była to jednak dla nas wymówka, żeby nie zorganizować Hacknaröku!

Raganrök to nie tylko koniec świata, lecz także narodziny nowego. Tak oto narodził się Hacknarök w formie zdalnej, a czwórka dzielnych koordynatorów została jego rodzicami. Mateusz Piątkowski, Konrad Polarczyk, Błażej Szymczak, Klaudia Orłowska zadbali, by pomimo niesprzyjających okoliczności, nasze ukochane wydarzenie wyszło jak najlepiej.Dzięki nadludzkim wysiłkom, 24 godzinny hackathon miał miejsce w ostatnim tygodniu sierpnia. Udział wzięło 62 uczestników, którzy byli podzieleni na 17 drużyn, a 5 z nich zostało nagrodzonych.

Zwycięską drużyną były “Orki z Majorki”, które zaprojektowały i zaprogramowały aplikację wspomagającą organizację koncertów dla klubów i początkujących zespołów muzycznych.

Dziękujemy Sabre oraz Krakowskiemu Parkowi Technologicznemu, Dover Fueling Solutions, ASSA ABLOY & HID Global, AVSystem, bez których nie moglibyśmy zorganizować tak wspaniałego hackathonu!koordynatorzy: Mateusz Piątkowski, Konrad Polarczyk, Błażej Szymczak, Klaudia Orłowska