SOFT SKILLS ACADEMY 11

Od kiedy przeszliśmy na zdalne nauczanie oraz zdalną pracę, mamy coraz mniej bezpośredniego kontaktu z różnymi ludźmi i środowiskami. Życie w środowisku online sprawia, że często czujemy się przytłoczeni, zmęczeni i mamy coraz mniej siły do dalszego rozwoju osobistego.

Uważamy jednak, że zwłaszcza w tym trudnym okresie, powinniśmy dbać o relacje międzyludzkie i starać się korzystać z dostępnych możliwości jakie niesie ze sobą internet. Dlatego tak ważnym wydarzeniem była jedenasta edycja Soft Skills Academy, która przypomniała nam wszystkim, jak niezwykle potrzebne są umiejętności miękkie, które przydają się nie tylko do pisania maili ;)

Soft Skills Academy 11 tradycyjnie odbyło się w grudniu, tym razem niestety online. Pomimo tego, iż nie mogliśmy się spotkać na żywo SSA nie straciło zainteresowania i podobnie jak w poprzedniej edycji udział wzięło ponad 500 osób!

49 prelegentów poprowadziło aż 40 szkoleń!
Uczestnicy mieli okazję poszerzyć wiedzę z takich tematów jak:

  • Zarządzanie czasem,
  • Negocjacje,
  • Wystąpienia online - jak robić to profesjonalnie,
  • Skuteczna komunikacja,
  • Radzenie sobie ze stresem,
i wiele innych…Oczywiście, gdyby nie nasi cudowni koordynatorzy tj. Kamil Pytel, Benita Myśliwiec, Maria Nowak, Julia Machnio i Kacper Szepielak, to szkolenia z umiejętności miękkich w 2020 roku nie byłyby takie same...

Jednak nie możemy zapominać o naszych partnerach, czyli o ASSA ABLOY & HID Global oraz AVSystem, którym serdecznie dziękujemy!