#BeSoftBeLucky

Za nami Soft Skills Academy–wydarzenie niezwykłe dla każdego zainteresowanego inwestycją w siebie. Już siódmy rok z rzędu EESTEC AGH Kraków robi wszystko, aby studenci krakowskich uczelni mogli wziąć udział w największych darmowych warsztatach z kompetencji miękkich. Tegorocznej edycji przyświecało hasło #BeSoftBeLucky.

Zaczęliśmy bardzo intensywnie. Po raz pierwszy podczas Soft Skills Academy odbyły się aż dwa weekendowe warsztaty HARD: „Od zera do public speakera” oraz „Socjotechnika dla opornych”. W ciągu całego tygodnia uczestnicy dostali wiele cennych wskazówek odnośnie tego, jak organizować swoją pracę tak, żeby móc dać z siebie jeszcze więcej i znaleźć w tym wszystkim czas na odpoczynek. Była również możliwość, aby pokonać swój strach przed przemawianiem, nauczyć się jak zarządzać zespołem i planować projekty. Zdobyta wiedza, jak pisać CV, pozwoli wyróżnić się pośród wielu innych aplikacji. Wszystkie warsztaty zostały przeprowadzone niezwykle profesjonalnie.

Z wieloma uczestnikami Soft Skills Academy spotkaliśmy się w piątkowy wieczór w Disco Pubie przy ul. Brackiej. Wymienialiśmy się spostrzeżeniami oraz opowiadaliśmy sobie, co nas zmotywowało, aby wziąć udział w takim wydarzeniu, była także niesamowita możliwość porozmawiania osobiście z prelegentem. Wiele osób poznało się już podczas warsztatów, ale dopiero teraz miało okazję wdać się w dłuższą dyskusję. Najbardziej wytrwali tak bardzo nie chcieli, aby skończyło się SSA7, że Afterparty trwało do rana.

Tegoroczni partnerzy Soft Skills Academy to między innymi CISCO i Ericsson. Bardzo dziękujemy za współpracę, która skutkowała zorganizowaniem tak pouczającego wydarzenia.

Ta edycja nie byłoby tak wyjątkowa bez wspaniałych koordynatorów, których nazwiska powinien zapamiętać każdy zachwycony uczestnik. Od lewej: Jakub Sordyl, Alicja Król, Kasia Celary i Klaudia Tomana. Dziękujemy za wszystko, czego dzięki Waszym niezliczonym pomysłom i Waszej ciężkiej pracy mogliśmy się nauczyć.

Pozostaje nam tylko czekać na kolejną edycję Soft Skills Academy.

Stay soft, stay lucky!