Artykuły

 • Wydarzenie współorganizowane z Nordic Semiconductor

  Ostatnio mieliśmy przyjemność zorganizować z firmą Nordic Semiconductor wydarzenie online o tematyce systemów wbudowanych dla IoT. To była idealna okazja by móc popracować nad umiejętnościami twardymi z zakresu Internet of Things!.

 • HACKNARÖK 5

  Piąta edycja hackathonu, a zarazem druga edycja organizowana w formie zdalnej, miała miejsce 27-28 marca 2021 roku. Tematem przewodnim zmagań była "Prawdziwa rzeczywistość". Na czele dzielnych wikingów, którzy podjęli się przygotowania tegorocznej edycji wydarzenia Hacknarök stanęli: Marcin Kozak, Katarzyna Więcław, Wioletta Podraza, Radosław Bielak, Adrian Janakiewicz.
  Przez 24 godziny walczyło ze sobą 27 drużyn, było to blisko 100 osób. Jurorzy przyznali nagrodę główną zwycięskiej drużynie oraz dwa wyróżnienia. Zwycięską drużyną byli „random guys”. Pierwsze wyróżnienie trafiło do "SleipnJs" oraz drugie wyróżnienie otrzymał zespół "zJava". Fundatorem nagrody głównej był IBM.

 • SOFT SKILLS ACADEMY 11

  Po dziesięciu edycjach Soft Skills Academy przyszedł czas na pierwszą edycję tego wydarzenia online. 11 dni i 40 warsztatów, podczas których ponad 500 osób ponownie miało okazję podszkolić się z umiejętności miękkich. Przez kamerkę, czy na żywo - nie ma znaczenia. Znaczenie mają ludzie, ich chęć do rozwoju i zaangażowanie!

 • HACKNARÖK 4

  Mimo wielu zagrożeń, udało się! Tydzień przed pierwotną datą Hacknarök 4 zaskoczyła nas pandemia i musieliśmy wstrzymać się z organizacją wydarzenia. Nie ma dla nas jednak rzeczy niemożliwych i zorganizowaliśmy hackathon w wersji online! Walka o wieczną chwałę nie mogła się nie odbyć!

 • Soft Skills Academy 10 – Wielkie święto umiejętności miękkich!

  40 warsztatów w 10 dni, 47 prowadzących, panel dyskusyjny z CEO krakowskich startupów. Wreszcie ponad 650 uczestników, którzy z zaangażowaniem brali udział w prelekcjach i wykładach otwartych. Tak prezentują się liczby dziesiątej edycji SSA!

 • Startups2Students - po wydarzeniu

  Pierwsza edycja Startups2Students za nami! Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia na naszych kolejnych wydarzeniach.

 • Startups2Students!

  Wraz z Krakowskim Parkiem Technologicznym, naszym partnerem całorocznym, organizujemy w tym roku po raz pierwszy wydarzenie Startups2Students! Jest to innowacyjny sposób na rozpoczęcie swojej kariery wśród szybko rozwijających się startupów.

 • Hacknarök 3

  W zeszłym tygodniu Krakowski Park Technologiczny był świadkiem epickiej batalii programistycznej - Hacknarök powrócił. Jeszcze większy.

 • Soft Skills Academy 9

  Dziewiąta edycja naszego flagowego projektu Soft Skills Academy za nami! W ciągu tego intensywnego tygodnia ponad 250 krakowskich studentów rozwijało swoje umiejętności miękkie podczas licznych warsztatów przygotowanych przez doświadczonych prelegentów

 • Jesienny Weekend Motywacyjny 2018

  Kolejny rok akademicki rozpoczęty! Jak zwykle jest to dla nas czas rekrutacji oraz Weekendu Motywacyjnego. Po raz kolejny odwiedziliśmy Murzasichle i po raz kolejny spędzony tam czas będzie niezapomniany

 • Hacknarök 2018 - drugie starcie

  Druga edycja organizowanego przez EESTEC AGH Kraków hackathonu odbyła się w dniach 10-11 marca 2018 w Krakowskim Parku Technologicznym. W starciu bogów - Hacknarök (od Ragnarök - przyp. red.) wzięło udział 86 wojowników, podzielonych na kilkuosobowe drużyny. Mieli oni przed sobą nie lada wyzwanie, mianowicie w jedynie 24 godziny musieli stworzyć projekt, który zachwyci jury.

 • EESTEC Spring Congress Kraków 2018

  Ten szalony tydzień minął nam jak jeden dzień. Nieprzespane noce, intensywne dni i długie wieczory w doborowym towarzystwie – tak w telegraficznym skrócie można streścić najważniejsze wydarzenie naszej organizacji w tym roku organizowane w Krakowie – Wiosenny Kongres 2018!

 • EESTech Challenge po raz drugi!

  Kwiecień rozpoczęliśmy dosłownie Wielką Datą - trzydniowym slow hackatonem o tematyce Big Data organizowanym w ramach pierwszego etapu międzynarodowego konkursu EESTech Challenge. Runda finałowa, w której weźmie udział zwycięski zespół odbędzie się już w maju w malowniczym Nowym Sadzie. Była to druga edycja tego konkursu i możemy się pochwalić rosnącym zainteresowaniem - liczba zgłoszeń ponad dwukrotnie przekroczyła ilość miejsc.

 • Rekrutacja i Weekend Motywacyjny

  Wraz z nadejściem nowego roku akademickiego rozpoczęliśmy po raz kolejny proces rekrutacji. Przez cały październik można było zauważyć zwiększoną liczbę charakterystycznych czerwonych koszulek na naszej uczelni. Byliśmy na stoiskach w B1, D5, a także na Targach Organizacji Studenckich. Wszystko to po to, aby pokazać nowym studentom czym jest EESTEC i dlaczego warto do nas dołączyć.

 • Soft Skills Academy 8

  Czy da się wypracować najlepszą wersję siebie? Niektórzy już to wiedzą dzięki warsztatom z umiejętności miękkich.

 • Wybór Zarządu na rok 2017/2018

  Najważniejszym momentem dla lokalnych komitetów EESTECu jest Spotkanie Walne. Tego dnia wszyscy członkowie organizacji zbierają się, by wysłuchać sprawozdań podsumowujących mijający rok pracy zarządu, wygłoszonego przez jego aktualnych przedstawicieli.

 • Targi Projektów Akademickich

  Zaburzamy schematy i zamiast czekać, aż ktoś zauważy nas wysiłek bierzemy sprawy w swoje ręce i pozwalamy się zauważyć!

 • Hacknarök

  25 marca zakończyła się wielka bitwa programistów z czasem na najlepszym hackathonie w Krakowie! Wyłoniliśmy 12 zwycięskich wikingów - twórców kreatywnych projektów, które przyniosły im wieczną chwałę. Co takiego wymyślili uczestnicy Hacknarök?

 • Web Platform 9 3/4

  To w końcu musiało się stać - webowy maraton prosto z fandomu Harrego Pottera na tydzień zamienił Kraków w stolicę magii. Co udało się wyczarować uczestnikom?

 • Operacja GoldenEve

  Krakowscy tajni agenci wrócili z noworocznej misji. Wróg, jakim był rok 2016, został pokonany. Plan został wykonany - nasi szpiedzy nawiązali wiele międzynarodowych kontaktów i poczuli, jak to jest mieć licencję na zabijanie.

 • Nowi koordynatorzy wybrani!

  Za nami już 7 edycja Soft Skills Academy, a my nie zwalniamy tempa. Zarząd stanął przed trudnym zadaniem wyboru nowych koordynatorów do naszych eventów - Targów Projektów Akademickich 4 i nowego technicznego projektu międzynarodowego!

 • #BeSoftBeLucky

  Podczas ostatniego tygodnia wielu krakowskich studentów udowodniło, że warto być “miękkim”. Była to jedna z niewielu okazji, aby nauczyć się, w jaki sposób lepiej zorganizować swoje życie oraz odkryć w sobie prawdziwego leadera. Wartościowe warsztaty w przyjaznej atmosferze tylko w ramach Soft Skills Academy 7!

 • Przygotowania do Soft Skills Academy 7

  Już wkrótce SSA 7, czyli siódma edycja cyklu warsztatów umiejętności miękkich, skierowanych do studentów. Przed nami tydzień pełen szkoleń i wykładów prowadzonych przez 35 wykwalifikowanych i inspirujących prelegentów. A to wszystko już w dniach 3-9 grudnia!

 • Rekrutacja 2016/2017

  Nowy rok akademicki, nowi członkowie, coraz więcej energii. Po owocnej promocji EESTECu wśród studentów i miesiącu ciężkiej pracy nad rekrutacją, dołączyło do nas aż 59 zmotywowanych osób! Już nie możemy doczekać się współpracy.

 • Zespoły robocze

  Razem z początkiem semestru pracę zaczęły grupy robocze, które pracując cały rok dbają o nasz komitet. Pierwsze spotkanie miał już IT Team widoczny na zdjęciu. Plany działania na nową kadencję są już wdrażane i to właśnie im i Koordynatorowi Głównemu zawdzięczamy nową stronę internetową naszej organizacji! Zapraszamy do zapoznania się ze strukturą działania naszego komitetu.

 • Rozpoczynamy nowy rok z nowymi projektami

  Pracę zaczęliśmy już podczas wakacji i ruszyliśmy z przygotowaniami do eventów! Szykuje się bardzo intensywny rok, a w nim między innymi siódma edycja naszego najpopularniejszego wydarzenia jakim jest Soft Skills Academy. Oraz coś czego do tej pory nie było- pierwszy organizowany przez nas Hackathon!

 • EESTEC na Campusie

  Wakacje dla pierwszaków to CAMPUS AGH! My też tam byliśmy i wcieliliśmy się w rolę przewodników, mentorów i towarzyszyliśmy podczas wyzwań jakie czekały na świeżo upieczonych studentów.

 • Nowy zarząd

  Podczas Spotkania Walnego podsumowaliśmy działalność naszego komitetu i przede wszystkich wybraliśmy rozpoczynający nową kadencję na rok 2016/2017.