Artykuły

 • SOFT SKILLS ACADEMY 11

  Po dziesięciu edycjach Soft Skills Academy przyszedł czas na pierwszą edycję tego wydarzenia online. 11 dni i 40 warsztatów, podczas których ponad 500 osób ponownie miało okazję podszkolić się z umiejętności miękkich. Przez kamerkę, czy na żywo - nie ma znaczenia. Znaczenie mają ludzie, ich chęć do rozwoju i zaangażowanie!

 • HACKNARÖK 4

  Mimo wielu zagrożeń, udało się! Tydzień przed pierwotną datą Hacknarök 4 zaskoczyła nas pandemia i musieliśmy wstrzymać się z organizacją wydarzenia. Nie ma dla nas jednak rzeczy niemożliwych i zorganizowaliśmy hackathon w wersji online! Walka o wieczną chwałę nie mogła się nie odbyć!

 • Soft Skills Academy 10 – Wielkie święto umiejętności miękkich!

  40 warsztatów w 10 dni, 47 prowadzących, panel dyskusyjny z CEO krakowskich startupów. Wreszcie ponad 650 uczestników, którzy z zaangażowaniem brali udział w prelekcjach i wykładach otwartych. Tak prezentują się liczby dziesiątej edycji SSA!

 • Startups2Students - po wydarzeniu

  Pierwsza edycja Startups2Students za nami! Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy za tak liczne przybycie i do zobaczenia na naszych kolejnych wydarzeniach.

 • Startups2Students!

  Wraz z Krakowskim Parkiem Technologicznym, naszym partnerem całorocznym, organizujemy w tym roku po raz pierwszy wydarzenie Startups2Students! Jest to innowacyjny sposób na rozpoczęcie swojej kariery wśród szybko rozwijających się startupów.

 • Hacknarök 3

  W zeszłym tygodniu Krakowski Park Technologiczny był świadkiem epickiej batalii programistycznej - Hacknarök powrócił. Jeszcze większy.

 • Soft Skills Academy 9

  Dziewiąta edycja naszego flagowego projektu Soft Skills Academy za nami! W ciągu tego intensywnego tygodnia ponad 250 krakowskich studentów rozwijało swoje umiejętności miękkie podczas licznych warsztatów przygotowanych przez doświadczonych prelegentów

 • Jesienny Weekend Motywacyjny 2018

  Kolejny rok akademicki rozpoczęty! Jak zwykle jest to dla nas czas rekrutacji oraz Weekendu Motywacyjnego. Po raz kolejny odwiedziliśmy Murzasichle i po raz kolejny spędzony tam czas będzie niezapomniany

 • Hacknarök 2018 - drugie starcie

  Druga edycja organizowanego przez EESTEC AGH Kraków hackathonu odbyła się w dniach 10-11 marca 2018 w Krakowskim Parku Technologicznym. W starciu bogów - Hacknarök (od Ragnarök - przyp. red.) wzięło udział 86 wojowników, podzielonych na kilkuosobowe drużyny. Mieli oni przed sobą nie lada wyzwanie, mianowicie w jedynie 24 godziny musieli stworzyć projekt, który zachwyci jury.

 • EESTEC Spring Congress Kraków 2018

  Ten szalony tydzień minął nam jak jeden dzień. Nieprzespane noce, intensywne dni i długie wieczory w doborowym towarzystwie – tak w telegraficznym skrócie można streścić najważniejsze wydarzenie naszej organizacji w tym roku organizowane w Krakowie – Wiosenny Kongres 2018!

 • EESTech Challenge po raz drugi!

  Kwiecień rozpoczęliśmy dosłownie Wielką Datą - trzydniowym slow hackatonem o tematyce Big Data organizowanym w ramach pierwszego etapu międzynarodowego konkursu EESTech Challenge. Runda finałowa, w której weźmie udział zwycięski zespół odbędzie się już w maju w malowniczym Nowym Sadzie. Była to druga edycja tego konkursu i możemy się pochwalić rosnącym zainteresowaniem - liczba zgłoszeń ponad dwukrotnie przekroczyła ilość miejsc.

 • Rekrutacja i Weekend Motywacyjny

  Wraz z nadejściem nowego roku akademickiego rozpoczęliśmy po raz kolejny proces rekrutacji. Przez cały październik można było zauważyć zwiększoną liczbę charakterystycznych czerwonych koszulek na naszej uczelni. Byliśmy na stoiskach w B1, D5, a także na Targach Organizacji Studenckich. Wszystko to po to, aby pokazać nowym studentom czym jest EESTEC i dlaczego warto do nas dołączyć.

 • Soft Skills Academy 8

  Czy da się wypracować najlepszą wersję siebie? Niektórzy już to wiedzą dzięki warsztatom z umiejętności miękkich.

 • Wybór Zarządu na rok 2017/2018

  Najważniejszym momentem dla lokalnych komitetów EESTECu jest Spotkanie Walne. Tego dnia wszyscy członkowie organizacji zbierają się, by wysłuchać sprawozdań podsumowujących mijający rok pracy zarządu, wygłoszonego przez jego aktualnych przedstawicieli.

 • Targi Projektów Akademickich

  Zaburzamy schematy i zamiast czekać, aż ktoś zauważy nas wysiłek bierzemy sprawy w swoje ręce i pozwalamy się zauważyć!

 • Hacknarök

  25 marca zakończyła się wielka bitwa programistów z czasem na najlepszym hackathonie w Krakowie! Wyłoniliśmy 12 zwycięskich wikingów - twórców kreatywnych projektów, które przyniosły im wieczną chwałę. Co takiego wymyślili uczestnicy Hacknarök?

 • Web Platform 9 3/4

  To w końcu musiało się stać - webowy maraton prosto z fandomu Harrego Pottera na tydzień zamienił Kraków w stolicę magii. Co udało się wyczarować uczestnikom?

 • Operacja GoldenEve

  Krakowscy tajni agenci wrócili z noworocznej misji. Wróg, jakim był rok 2016, został pokonany. Plan został wykonany - nasi szpiedzy nawiązali wiele międzynarodowych kontaktów i poczuli, jak to jest mieć licencję na zabijanie.

 • Nowi koordynatorzy wybrani!

  Za nami już 7 edycja Soft Skills Academy, a my nie zwalniamy tempa. Zarząd stanął przed trudnym zadaniem wyboru nowych koordynatorów do naszych eventów - Targów Projektów Akademickich 4 i nowego technicznego projektu międzynarodowego!

 • #BeSoftBeLucky

  Podczas ostatniego tygodnia wielu krakowskich studentów udowodniło, że warto być “miękkim”. Była to jedna z niewielu okazji, aby nauczyć się, w jaki sposób lepiej zorganizować swoje życie oraz odkryć w sobie prawdziwego leadera. Wartościowe warsztaty w przyjaznej atmosferze tylko w ramach Soft Skills Academy 7!

 • Przygotowania do Soft Skills Academy 7

  Już wkrótce SSA 7, czyli siódma edycja cyklu warsztatów umiejętności miękkich, skierowanych do studentów. Przed nami tydzień pełen szkoleń i wykładów prowadzonych przez 35 wykwalifikowanych i inspirujących prelegentów. A to wszystko już w dniach 3-9 grudnia!

 • Rekrutacja 2016/2017

  Nowy rok akademicki, nowi członkowie, coraz więcej energii. Po owocnej promocji EESTECu wśród studentów i miesiącu ciężkiej pracy nad rekrutacją, dołączyło do nas aż 59 zmotywowanych osób! Już nie możemy doczekać się współpracy.

 • Zespoły robocze

  Razem z początkiem semestru pracę zaczęły grupy robocze, które pracując cały rok dbają o nasz komitet. Pierwsze spotkanie miał już IT Team widoczny na zdjęciu. Plany działania na nową kadencję są już wdrażane i to właśnie im i Koordynatorowi Głównemu zawdzięczamy nową stronę internetową naszej organizacji! Zapraszamy do zapoznania się ze strukturą działania naszego komitetu.

 • Rozpoczynamy nowy rok z nowymi projektami

  Pracę zaczęliśmy już podczas wakacji i ruszyliśmy z przygotowaniami do eventów! Szykuje się bardzo intensywny rok, a w nim między innymi siódma edycja naszego najpopularniejszego wydarzenia jakim jest Soft Skills Academy. Oraz coś czego do tej pory nie było- pierwszy organizowany przez nas Hackathon!

 • EESTEC na Campusie

  Wakacje dla pierwszaków to CAMPUS AGH! My też tam byliśmy i wcieliliśmy się w rolę przewodników, mentorów i towarzyszyliśmy podczas wyzwań jakie czekały na świeżo upieczonych studentów.

 • Nowy zarząd

  Podczas Spotkania Walnego podsumowaliśmy działalność naszego komitetu i przede wszystkich wybraliśmy rozpoczynający nową kadencję na rok 2016/2017.