• Hacknarök

25 marca zakończyła się wielka bitwa programistów z czasem na najlepszym hackathonie w Krakowie! Wyłoniliśmy 12 zwycięskich wikingów - twórców kreatywnych projektów, które przyniosły im wieczną chwałę. Co takiego wymyślili uczestnicy Hacknarök?

• Web Platform 9 3/4

To w końcu musiało się stać - webowy maraton prosto z fandomu Harrego Pottera na tydzień zamienił Kraków w stolicę magii. Co udało się wyczarować uczestnikom?

• Operacja GoldenEve

Krakowscy tajni agenci wrócili z noworocznej misji. Wróg, jakim był rok 2016, został pokonany. Plan został wykonany - nasi szpiedzy nawiązali wiele międzynarodowych kontaktów i poczuli, jak to jest mieć licencję na zabijanie.

• Nowi koordynatorzy wybrani!

Za nami już 7 edycja Soft Skills Academy, a my nie zwalniamy tempa. Zarząd stanął przed trudnym zadaniem wyboru nowych koordynatorów do naszych eventów - Targów Projektów Akademickich 4 i nowego technicznego projektu międzynarodowego!

• #BeSoftBeLucky

Podczas ostatniego tygodnia wielu krakowskich studentów udowodniło, że warto być “miękkim”. Była to jedna z niewielu okazji, aby nauczyć się, w jaki sposób lepiej zorganizować swoje życie oraz odkryć w sobie prawdziwego leadera. Wartościowe warsztaty w przyjaznej atmosferze tylko w ramach Soft Skills Academy 7!

• Przygotowania do Soft Skills Academy 7

Już wkrótce SSA 7, czyli siódma edycja cyklu warsztatów umiejętności miękkich, skierowanych do studentów. Przed nami tydzień pełen szkoleń i wykładów prowadzonych przez 35 wykwalifikowanych i inspirujących prelegentów. A to wszystko już w dniach 3-9 grudnia!

• Rekrutacja 2016/2017

Nowy rok akademicki, nowi członkowie, coraz więcej energii. Po owocnej promocji EESTECu wśród studentów i miesiącu ciężkiej pracy nad rekrutacją, dołączyło do nas aż 59 zmotywowanych osób! Już nie możemy doczekać się współpracy.

• Zespoły robocze

Razem z początkiem semestru pracę zaczęły grupy robocze, które pracując cały rok dbają o nasz komitet. Pierwsze spotkanie miał już IT Team widoczny na zdjęciu. Plany działania na nową kadencję są już wdrażane i to właśnie im i Koordynatorowi Głównemu zawdzięczamy nową stronę internetową naszej organizacji! Zapraszamy do zapoznania się ze strukturą działania naszego komitetu.

• Rozpoczynamy nowy rok z nowymi projektami

Pracę zaczęliśmy już podczas wakacji i ruszyliśmy z przygotowaniami do eventów! Szykuje się bardzo intensywny rok, a w nim między innymi siódma edycja naszego najpopularniejszego wydarzenia jakim jest Soft Skills Academy. Oraz coś czego do tej pory nie było- pierwszy organizowany przez nas Hackathon!

• EESTEC na Campusie

Wakacje dla pierwszaków to CAMPUS AGH! My też tam byliśmy i wcieliliśmy się w rolę przewodników, mentorów i towarzyszyliśmy podczas wyzwań jakie czekały na świeżo upieczonych studentów.

• Nowy zarząd

Podczas Spotkania Walnego podsumowaliśmy działalność naszego komitetu i przede wszystkich wybraliśmy rozpoczynający nową kadencję na rok 2016/2017.